Güneş Kombin, Cemile ARABACI tarafından 2020 yılı Haziran ayında moda ve tesettür giyim sektöründe fark oluşturmak için kurulmuş tesettür giyim markasıdır.

 

Kurucumuz Cemile ARABACI 15 yıllık Optik ve Güneş Gözlüğü tecrübesi olan ve bu ticari tecrübesini 2020 Haziran ayında tesettür giyimde fark oluşturmak, gerçek müşteri memnuniyetini sektöre kanıtlamak amacı online satış'a adım atmış ve Güneş Kombin markasını oluşturmuştur.

 

Güneş Kombin tesettür giyimde modern çizgilerin, şıklığın, kalitenin ve uygun fiyatın temsilcisi olmayı hedeflemektedir.

 

En güzel renkler ile sanatsal dokunuşlar, doğal malzemelerle doğa dostu ürünler, benzersiz tasarımlarla uygun fiyatlar Güneş Kombin markası altında bir araya gelmiştir.

 

Modern kadınların aradıkları şıklığı, modern çizgileri ve tesettür giyimi bir araya getirerek oluşturduğu koleksiyonlar ve kombinler ile giyim tutkusu oluşturmak kurucumuz Cemile ARABACI en büyük tutkusudur.

 

Güneş Kombin, yenilikçi, ilham veren, büyük hedefleriyle fark oluşturan, ekip çalışması ve sizlerin desteği ile büyüyen, zarif, dinamik, şık koleksiyonlara sahip, etkili adımlarla yeni moda anlayışına katkı sağlayan, müşteri memnuniyeti'ne inanmış bir markadır.

 

Misyonumuz; 

Sektörde gerçek müşteri memnuniyeti oluşturmak ve kaliteyi siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyat ile sunmaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür eder, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz.

Bizi instagram adresimizden takip edebilirsiniz : @gunes_kombin

 

Güvenli Alışveriş 

 

Firmamız Ticaret Bakanlığı ETBİS (Elektronik ticaret bilgi sistemine) kayıtlıdır, web sitemizin en altında bulunan QR kod'a tıklayıp etbis resmi sitesinden kaydımızı inceleyebilirsiniz.

 

Güneş Kombin tescilli bir markadır ve TSE (Türk Standartları Enstitüsü) İSO KALİTE BELGESİ ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BELGESİ almaya hak kazanmış bir firmadır.

 

Belgelerimizi sitemizin altında bulunan "Marka Tescil Belgemiz" ve "İSO Belgelerimiz" sayfalarından inceleyebilirsiniz.

 

Web sitesinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz, keyifli alışverişler dileriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR